W zależności od ilości i wagi zamawianych przez Ciebie produktów, wybranej formy płatności i własnych preferencji, możesz wybrać jedną z form dostawy:

Koszt dostawy

Rodzaj usługi Koszt transportu Uwagi
Transport HDS ustalany indywidualnie Warszawa i okolice
Wysyłka kurierska 18 zł Za każde rozpoczęte 30 kg, maksymalne wymiary 200x60x40cm
Dopłata za pobranie 6 zł Dopłata do wartości całego zamówienia
Przesyłka Paletowa do 200 kg 65 zł Max wymiary: 80x60x120 tylko przedpłata waga do 200 kg
Przesyłka Paletowa do 400 kg 130 zł Max wymiary: 80x60x120 tylko przedpłata waga do 400 kg
Przesyłka Paletowa do 1000 kg 159 zł Max wymiary: 120x80x180 tylko przedpłata waga do 1000 kg
Przesyłka Paletowa do 2000 kg 299 zł Max wymiary: 120x80x180 tylko przedpłata waga do 2000kg
Transport po Warszawie 60 zł Na terenie Warszawy
Odbiór własny 0 zł

Szczegóły:

1. Transport własny (nie obejmuje usługi wniesienia towaru) zakupionych towarów na terenie Warszawy o maksymalnej wadze do 5000kg i objętości 11m3. Koszt jednego transportu to 60zł brutto

Podczas składania zamówienia system oblicza ilość transportów w zależności od wagi przesyłki, a następnie sumuje koszty transportu. Przy wyborze tej formy transportu nasi pracownicy umówią dokładny czas realizacji zamówienia w zależności od dostępności towarów oraz transportu. Zamówienia tą drogą staramy się realizować tego samego lub następnego dnia roboczego. Godziny dostaw naszym transportem realizowane są od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16 w soboty od 9:30-13:30. Poza tymi terminami opłatę ustalamy indywidualnie.

Przebieg usługi :

Kierowca podczas dostarczenia towaru posiada odpowiednie dokumenty w dwóch egzemplarzach określające jaki towar dostarcza, łącznie z kwotą oraz rodzajem płatności. Obowiązkiem klienta jest :

  • Podpisać dokumenty. Po podpisaniu dokumentu kierowca wydaje kopie klientowi.
  • Podczas transportu z płatnością na miejscu, klient ma obowiązek zapłacić kierowcy kwotę widoczną na dokumencie wydania, oraz podpisać go.
  • W przypadku kiedy towar będzie wydawany osobom trzecim, klient ma obowiązek poinformować sprzedawcę o takiej sytuacji, oraz podać wcześniej dane osoby upoważnionej do odbioru towaru w celu możliwości weryfikacji odbiorcy na miejscu, oraz podpisać czytelnie dokument wydania.

 

2. Transport samochodem z windą lub samochodem ciężarowym z dźwigiem HDS - cena ustalana indywidualnie. W takim przypadku prosimy oczekiwać na kontakt naszego pracownika.

3. Kurierem - cena wynosi 18zł brutto za każde rozpoczęte 30kg przy płatności przelewem, oraz + 6zł za przesyłkę pobraniową. Ze względu na specyfikę towarów sprzedawanych w naszym sklepie cena za dostawę dotyczy przesyłek standardowych tj. o wymiarach nie większych niż 140x60x40 cm. Paczki nie mieszczące się w ww. wymiarach ustalamy indywidualnie. Wszystkie paczki są ubezpieczone. W przypadku niektórych towarów zawierających płyny, szkło, bądź wymagających specjalnego traktowania sklep może doliczyć dodatkową opłatę za przesyłkę niestandardową w wysokości 10zł brutto za paczkę. O dodatkowej opłacie poinformujemy niezwłocznie po złożeniu zamówienia. Kurier przyjeżdża o wybranej przez siebie godzinie i niestety nie mamy wpływu na to, w której części dnia pojawi się z towarem u klienta. Nie mamy także możliwości przekazania mu informacji od klienta co do skontaktowania się z nim przed doręczeniem przesyłki, jest to zależne tylko od kuriera który w danym momencie dostarcza paczkę. Szacowany czas dostarczenia przesyłki kurierskiej do 48 godzin w dni robocze. Nie wysyłamy paczek w weekendy. Paczki wysłane ostatniego dnia roboczego (piątek), są dostarczane dopiero po weekendzie. 

4. Odbiór osobisty - Bez dodatkowej opłaty. Odbiór osobisty jest możliwy na

ul. Modlińskiej 103a (wjazd od ulicy Płużnickiej), 03-186 Warszawa; 

ul. Grochowskiej 243/245, 04-001 Warszawa;

ul. Grójecka 107, 02-201 Warszawa;

W dni powszednie od godziny 7:00 do 19:00 oraz w soboty od 9:00 do 14:00.

  • Zakupione towary można odebrać wyłącznie po otrzymaniu wiadomości e-mail od Obsługi Sklepu mówiącej o gotowości zamówienia do odbioru.
  • Termin realizacji zamówień z opcją odbiór osobisty jest równy terminowi dostępności.
  • Zamówienie należy odebrać w przeciągu 7 dni kalendarzowych. Jeżeli zamówienie nie zostanie odebrane w ww. terminie Sprzedający wezwie pisemnie Klienta do odbioru zamówionego towaru w terminie 14 dni od daty doręczenia wezwania. Po bezskutecznym upływie dodatkowego terminu Sprzedający jest uprawniony do naliczania opłat z tytułu bezumownego przechowywania towaru. Opłata ta wynosi 5% aktualnie obowiązującej stawki za 1 m2 powierzchni magazynowej w mieście siedziby sprzedającego naliczanej za każdy miesiąc przechowywania.

 

Terminy

1. Stany dostępności towarów są automatycznie aktualizowane według stanów magazynowych. Posiadamy kilka magazynów oraz możliwość dostawy większości oferowanych produktów w krótkim, często kilkugodzinnym terminie, jednakże zdarzają się sytuacje kiedy nie jesteśmy w stanie ich dotrzymać (brak towaru u producenta, sila wyższa, awarie). O wszystkich takich sytuacjach informujemy w krótkim czasie po złożeniu zamówienia na podany adres e-mail Klienta.

2. Zamówienia złożone po godzinie 12:00 przyjmujemy do realizacji następnego dnia roboczego.

3. Zamówienia realizowane za pomocą kuriera wysyłamy w dni robocze.

4. Termin realizacji zamówienia w przypadku płatności przelewem rozpoczyna się po zaksięgowaniu środków na naszym koncie bankowym.

5. Termin realizacji zamówienia = termin dostępności.


Śledź nas na Facebooku